Direktori


Perkhidmatan/JabatanName Email Jawatan 
Pengarah Hospital
Dr. Tey Siew Chang teysc@moh.gov.myPengarah Hospital 
Perkhidmatan Pediatrik
Dr. Huang Ling Yin Pakar Pediatrik 
Perkhidmatan Pembedahan Am
Mr. Patrick Chang Siong Junk Pakar Bedah Umum 
Perkhidmatan Bius
Dr. Shariffah Raguan Binti Syed Othman Pakar Bius 
Perkhidmatan Perubatan Am
Dr. Wendy Lee Wan Hui Pakar Perubatan 
Perkhidmatan Kecemasan
Dr. Ng Siew Gar Pakar Perubatan Kecemasan 
Perkhidmatan Oftalmologi
Dr. Yupar Aung Pakar Oftalmologi 
Perkhidmatan Ortopedik
Mr. Anjaneya Prasad Pakar Ortopedik 
Perkhidmatan Radiologi
Dr. Sharipah Intan Farhana Bt. Syed Abbas Pakar Radiologi 
Farmasi
Pn. Poh Gin Ping Pegawai Farmasi 
Patologi & Tabung Darah
En. Lu Chan Woon lucw@moh.gov.myPegawai Sains 
Kerja Sosial Perubatan
Cik Setayler Anak Saing setayler@moh.gov.myPegawai Kerja Sosial Perubatan 
Dietetik Dan Sajian
Cik Sharifah Nur Umairah Binti Tuan Yahya sh_umairah@moh.gov.myPegawai Dietetik 
Kejuruteraan (Kawal Selia) Hospital
En. Jackson Ting Joh Ngee jacksonting@moh.gov.myJurutera 
Psikologi & Kaunseling
Pn. Andi Japida Binti Jafar andijapida@moh.gov.myPegawai Psikologi 
Penyelia Jururawat
Matron Justina Polin Anak Aken Penyelia Jururawat 
Matron Lee Leh Ing leelehing@moh.gov.myKetua Penyelia Jururawat | Penyelia Jururawat 
Matron Rosni Binti Saruji Penyelia Jururawat 
Penyelia Hospital
En. Jamaludin Bin Hj. Madong jamaluddinm@moh.gov.myKetua Penyelia Pen. Peg. Perubatan 
Penyelia Jururawat (Dewan Bedah)
Matron Sarimah Binti Rostani sarimahros@moh.gov.myPenyelia Jururawat 
Fisioterapi
Cik Sia Mee Shian siams@moh.gov.myJurupulih Perubatan Fisioterapi 
Hemodialisis
Pn. Shirley Sunggau Ajan Ketua Jururawat 
Forensik
Hj. Ahmad B. Razali ahmadr@moh.gov.myPen. Peg. Perubatan Kanan 
Klinik Pakar
Pn. Timas Anak Limbai timas@moh.gov.myKetua Jururawat 
Kawalan Infeksi
Pn. Hebebu Tinggal hebebu@moh.gov.myKetua Jururawat 
Pendidikan Kesihatan
Pn. Timas Ak Limbai timas@moh.gov.myKetua Jururawat 
QAP
Pn. Hamidah Bt. Pahari hamidah.p@moh.gov.myKetua Jururawat 
CSSU
Pn. Tunai Ak Ansam tunai@moh.gov.myKetua Jururawat 
Rekod Perubatan
Cik Michelle Chan Mei Siaw Pen. Peg. Tadbir (Rekod Perubatan) 
Pentadbiran & Pengurusan
Pn. Alifa Dayana Binti Bustari Pen. Peg. Tadbir 
Kewangan Dan Hasil
En. Faijal Bin Jalani faijal83@moh.gov.myPenolong Akauntan 
Hal Ehwal Islam
En. Mohsen Bin Kaderi mohsenkaderi@moh.gov.myPen. Peg. Hal Ehwal Islam 
Teknologi Maklumat
En. Wan Mohamad Azwan Bin Wan Alias wanazwan@moh.gov.myPen. Peg. Teknologi Maklumat